Resultat

Lag1:a halvlek2:a halvlekResultatUtfall
Skuru IK151429Vinst
IK Sävehof (D)121022Förlust

Skuru IK

PositionMålVarning2 minRött kort% MålSkottMEPRäddningarRäddningar %MatcherStraff rädd.Räddning straff %
 2903000000000

IK Sävehof (D)

# SpelarePositionMålVarning2 minRött kort% MålSkottMEPRäddningarRäddningar %MatcherStraff rädd.Räddning straff %
1Johanna BundsenMålvakt000000000000
3Emma Ekenman-FernisH6201000000000
4Loui SandV6400000000000
5Joanna Lindvall-HaggrenH6000000000000
6Ida OdénH9600000000000
7Thess KrönellM6000000000000
8Elin EnhörningM6400000000000
9Julia Eriksson9M100000000000
11Rikke JensenV9100000000000
13Elin Hallagård9M203000000000
14Linnea Pettersson9M000000000000
19Olivia MellegårdV6001000000000
28Jamina RobertsV9200000000000
 Total 2205000000000

Spelplats

Nacka Bollhall
Griffelvägen 11, 131 40 Nacka, Sverige

Återblicka

Publik 1225

Domare Maria Bennani och Sofia Bennani