Redbergslids IK vs IK Sävehof (H)

vs
2018-09-08
Resultat: 25 - 25

Matchreferat

Domare Nicklas Widell & Jonas Åström

Publik 1562

Spelplats

Lisebergshallen
Örgrytevägen 5, 412 51 Göteborg, Sverige

Redbergslids IK

PositionMålVarning2 minRött kort% MålMEPSkottRäddningarRäddningar %Straff rädd.MatcherRäddning straff %
 2506000000000

IK Sävehof

# SpelarePositionMålVarning2 minRött kort% MålMEPSkottRäddningarRäddningar %Straff rädd.MatcherRäddning straff %
2Joakim LarssonM6101000000000
4Henrik JohanssonV6000000000000
6Oskar Sunnefeldt9M400000000000
7Jonas Larholm9M800000000000
9Vetle Eck Aga9M000000000000
10Christoffer BrännbergerM6003000000000
12Simon MöllerMålvakt000000000000
15William BogojevicV9301000000000
16Agust Eli BjörgvinssonMålvakt000000000000
22Gzim SalihiH9000000000000
23Viktor OttossonV6200000000000
26Jonathan Edvardsson9M300000000000
34Sebastian KarlssonH6400000000000
 Total 2505000000000